PIEDĀVĀJAMCITY CLASS 24kWJauns, Itālijā ražots gāzes apkures katls ar iebūvētu K.Ū. tvertni 120L.

Cenas sākot no 1190€

PRODUKTU APRAKSTS

Lietojot āra gaisa siltumsūkņus, Jūsu izdevumi apsildei samazinās par 50% salīdzinājumā ar parastiem apkures veidiem.

Gaisa siltumsūknis ir ekoloģiska un ekonomiski izdevīga apkures un dzesēšanas iekārta, konstruēta un speciāli pielāgota Skandināvijas klimatiskajiem apstākļiem.Siltumsūknis ir apsildes un dzesēšanas iekārta ,kuru tāpat kā šķidrā kurināmā,koka vai gāzes katlus izmanto privātmājām, dzīvokļiem, vasaras mājām, birojiem, veikaliem, kafejnīcām, noliktavām, garāžām.
Izmantojot āra gaisa siltumenerģiju,nav vajadzīgs zemes virsmas vai gruntsūdens kolektors.Siltumsūkņus vislabāk lietot ar silto grīdu (radiatoru) apsildi, un karstā ūdens sagatavošanas sistēmu.

Darbības principa apraksts:
Siltumenerģija no āra gaisa tiek iegūta iztvaicētājā, ar ventilatora palīdzību virzot gaisa plūsmu caur iztvaicētāja siltummaini. Iztvaicētājā iegūtā siltumenerģija tiek pārnesta uz augstumaģenta/kompresora sistēmu. Aukstumaģents iztvaikojot absorbē siltumenerģiju no āra gaisa. Kompresorā, palielinoties spiedienam, aukstumaģents uzkarst līdz augstai temperatūrai, un iegūtā siltumenerģija kondensētājā (siltummainis) tiek novadīta apsildes sistēmā un karstā ūdens sagatavošanai. Izplešanās vārsts regulē aukstumaģenta cirkulāciju no augstspiediena uz zemspiediena pusi.NIBE,DAIKIN āra gaisa siltumsūkņi spēj darboties plašā temperatūru intervālā, no -20°C līdz +35°C.

Invertera tehnoloģija un optimāla produktivitāte:
Kompresors, kas pastāvīgi ieslēgsies un izslēgsies, lai varētu vadīt saražotā siltuma daudzumu, ilgi nekalpos un nebūs produktīvs. Šī iemesla dēļ mūsu SILTUMSŪKŅI izmanto jaunāko invertera tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka kompresors darbojas pastāvīgi, taču ar atšķirīgiem ātrumiem, atkarībā no enerģijas vajadzībām, kas nepieciešamas mājai.

Siltumsūkņi, kas izmanto zemes siltumu:
Namu var apsildīt, izmantojot dažādus siltuma avotus. Saules enerģija, kas uzkrājas zemē visapkārt Jūsu namam, var tikt izmantota vairākos veidos. Zemes siltumsūknis siltumu iegūst no augsnes, ezera ūdens vai gruntsūdeņiem. Siltums, kas uzkrājas zemē, tiek izmantots nekaitīga šķidruma, kas cirkulē slēgtā sistēmā, sildīšanai. Saspiežot šo šķidrumu siltumsūknī, paaugstinās šķidruma temperatūra, un tad tas var tikt izmantots gan Jūsu nama apsildei, gan karstā ūdens uzsildīšanai.

GAISS-GAISS

Siltumsūkņi iegūst siltumu no atmosfēras gaisa ‒ pat aukstā laikā. Tie izmanto ar elektrību darbināmu kompresoru un ir ļoti efektīvi ēku apsildei.Siltumsūkņi ir klusi un nemanāmi, un tie izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai jūsu apkures rēķini būtu cik vien iespējams mazi.

GAISS-ŪDENS

Augsta efektivitāte un ekonomija komerciālo, sadzīves un rūpniecisko telpu apsildei.Nekādu zemes darbu, tātad ievērojami zemākas ierīkošanas izmaksas un iespējams uzstādīt vietā, kur nav pietiekami daudz zemes vai nav ūdens tilpņu.Iespējams savietot ar esošām sistēmām.

ZEMES SILTUMSŪKNIS

Vai Jūs zinājāt, ka zeme ir izcils enerģijas avots, kas uzkrāj un ilgstoši saglabā saules siltumu? Jaunie siltumsūkņi vienkārši nogādā šo uzglabāto enerģiju Jūsu mājās – ļoti efektīvi, klusi un praktiski par velti – gandrīz 80% enerģijas Jums uz sava rēķina dāvina pati daba!


NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA? SAZINIETIES AR MUMS JAU TAGAD!


Neatliec uz rītdienu to , ko vari izdarīt jau šodien! Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu!